Ara 
 
   
ÇELİK DÜBELLER  

 
  
   

Standart Plastik Dübel

Renkli Plastik Dübel

Plastik Boşluk Dübeli

Gaz Beton Dübeli

Kanatlı Alçıpan Dübeli

Korniş Dübeli

STANDART PLASTİK DÜBEL
Yüzey dayanımı düşük malzemelerde hafif yüklerde kullanılır. Dübelin deliğin içinde dönmesini önleyici kanatlar sayesinde daha kolay montaj imkanı sağlar; lamba,tablo vb.malzemelerin tesbit edilmesinde uygulanır. M6'dan M14 kadar çeşitleri bulunur.

 


RENKLİ PLASTİK DÜBEL
Yüzey dayanımı düşük malzemelerde hafif yüklerde kullanılır. Dübelin deliğin içinde dönmesini önleyici kanatlar sayesinde daha kolay montaj imkanı sağlar; lamba,tablo vb.malzemelerin tesbit edilmesinde uygulanır. M6'dan M10 kadar çeşitleri bulunur.
 

PLASTİK BOŞLUK DÜBELİ

Alçıpan,Tuğla,Sunta vb. malzemelerin boşluk sorunlarına çözüm getiren düşük yüklerin tespitlenmesinde kullanılan; montaj esnasında kendini yan kanatların açılması sayesinde içeri doğru çeker.M8'den M10 kadar çeşitleri bulunur.

 

GAZ BETON DÜBELİ

Gaz Beton ve sünger taşı için ideal bir dübeldir Gövdesinde çıkıntılar sayesinde delik içinde dönmesini engeller, geometrisi sayesinde yüksek taşıma kapasitesinede sahiptir ; doğrudan tespit mümkündür.Saç vidası ağaç vidası veya tirfon ile kullanılır


KANATLI ALÇIPAN DÜBELİ
Adındanda anlaşılacağı gibi alçıpanlarda,sunta,kontraplak vb.boşluklu malzemelerde kullanılan hafif yükler için ideal bir plastik dübel çeşitidir.Yan kanatlar sayesinde sağlam bir bağlantı sağlar

KORNİŞ DÜBELİ
Korniş vb.malzemelerin duvara montajında kullanılan içinde plastik pimi ile birlikte olan hafif yükler için ideal bir dübeldir. Açılan delik içine piminin çakılması ile monte edilen kullanımı kolay ve pratiktir.
 
 
Ana Sayfa | Firmamız | Ürünler | İletişim | E-mail
 
Anadol Civata Ltd.Şti.- © 2004